Scroll to top
INTERIOR / INDUSTRIAL PRODUCT / LANDSCAPE / WEB / BRANDING - IDENTITY DESIGN
Video Editing & Animation

Mobeva Garden Furniture | Product Launch Video 2023

Mobeva garden furniture, with its high-quality materials, modern and stylish designs, will add elegance and comfort to your gardens. Now, we introduce you to Mobeva’s 65 products with our promotional video.

Our product video allows you to examine each of Mobeva garden furniture products in detail. Shot in a large studio that we prepared, and carefully designed in our design studio, the video highlights Mobeva’s product identity.

Mobeva Bahçe Mobilyaları, kaliteli malzemelerden üretilmiş modern ve şık tasarımları ile bahçelerinize şıklık ve konfor katacak. Şimdi ise Mobeva markasının 65 adet ürünü için hazırladığımız tanıtım videosu ile tanıştırıyoruz.

Hazırladığımız ürün tanıtıcı videosu, Mobeva bahçe mobilyalarının her bir ürününü ayrıntılı olarak incelemenize olanak sağlıyor. Çekimleri hazırladığımız büyük bir stüdyoda gerçekleştirilen ve tasarım stüdyomuzda özenle tasarlanan video, Mobeva markasının ürün kimliğini ön plana çıkarıyor.

  • Date

    Temmuz 10, 2021

  • Client

    Mobeva Garden Furniture

  • Tags

    animation, bahce mobilyaları katalog fotograf cekimleri, bahçe mobilyaları stüdyo çekimleri, bahçe mobilyaları tanıtıcı reklam filmi, catalog photoshot, corporate video, modelsan, product film, tanıtım filmi, ürün tanıtım reklamı, video editing, video effect

Share project